Юмейго – це масажна і маніпуляційна терапія, що допомагає долати багато захворювань без використання фармпрепаратів. Вона була створена в 1978 році професором Масаюкі SAIONJI, японським лікарем-есперантистом.

В 1975 році він зустрівся з Шуічі Оно, майстром техніки Seita, заснованої на рівновазі тіла. Після вивчення кількох стародавніх методів Японії та Китаю, серед яких Анмой, Шиацу, Seita і Хо, Сайонжі вибрав найбільш ефективні техніки і створив нове терапевтичне мистецтво.

В 1981 році він створює інноваційну терапевтичну систему, що спершу носив назву «Божествений (або Монастирський) масаж», а потім «Корекція кісток тазу і пресопунктурна терапія» або «Юмейго терапія».

Юмейго складається більш ніж 100 основних прийомів.

Повна назва цього мистецтва KOTSUBAN ЮМЕЙХО ® (Масажна техніка, що відновлює баланс та здоров'я, використовуючи корекцію кісток тазу і скелету в цілому).

В 1987 року він заснував «Міжнародний Інститут прикладної профілактичної медицини в Токіо», який очолював до смерті (2005 року). Починаючи з 1989 року у різних країнах усього світу демонструє Юмейго терапію. Такі зустрічі стають можливими завдяки групам та організаціям есперантистів. В 2000 році за запрошенням лікара-есперантиста Олександра Зінчука офіційно був запрошений в Україну. З цього часу Юмейго терапія стала рости та розвиватись в Україні. До 2004 року Юмейго терапія набула широкого розповсюдження більше ніж у 73 країнах, у більшості з них створюються лікувальні та навчальні центри.

28 лютого 2005 року лікар SAIONJI Масаюкі, засновник Юмейго терапії і директор Міжнародного інституту профілактичної медицини в Токіо, назавжди залишив цей світ, в результаті нещасного випадку.

Що таке Юмейго-терапія